Günümüzde vize almak ülkemiz insanlarına uzun ve zorlu bir iş gibi gelse de doğru bir vize danışmanlık firması ile, yorulmadan, konsolosluk sıralarına girmeden kısa sürede vizeler sonuçlanabilmektedir. Vize veren firma olarak, makul fiyatlarımız ile neredeyse yol paranıza denk hizmet bedeli alarak bu süreci güvenli bir şekilde tamamlamaktayız. Evraklarınız, ilgili vize profesyoneli tarafından kontrol edilerek herhangi bir eksiklik ve mantıksızlığa mahal verilmeden konsolosluğa verilir. Gereksinim görüldüğünde uçak, otel rezervasyonları ve seyahat sağlık sigortası tarafımızdan yapılmaktadır.

kapidavize.com’ da gördüğünüz; Amerika vizesi, Almanya vizesi,  Çin vizesi, Fransa vizesi, Hollanda vizesi, İngiltere vizesi ve İspanya vizesi, İtalya vizesi, Kanada vizesi, Rusya vizesi ve Yunanistan vizesi içerisinde verilen tüm vize türleri için danışmanlık yapmaktadır. Öğrenci vizesi (eğitim vizesi), çalışma vizesi, ticari vize, turistik vize (turist vizesi), aile ziyareti vizesi (aile, arkadaş, eş) ve pek çok özel durum için vizeleri sizler için sağlamaktayız. Firmamızda çalışmakta olan vize danışmanları, belirttiğimiz ülke konsoloslukları hakkında tecrübelidir ve istenen her prosedürü çok iyi bilmektedir.

kapidavize.com olarak web sitemizde yer alan konsoloslukların yetki verdiği vize danışmanlık firmaları arasında yerimizi almaktayız. Yaptığımız vize başvuruları yüksek olumlu sonuçlanma oranlarıyla vize firması olarak işimizi doğru yaptığımız konusunda sizi temin ederiz. Vize işlemleri, vize başvurusu için profesyonel destek almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.